1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,
1929 The Horden Collieries Ltd. angol szénbánya ismertető kiadványa, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, jó állapotban, 72 p. / English coal mine booklet with black-and-white photos
1930 Pusztagyenda, tiszabeői Hellebronth Géza (1855-1930) országgyűlési képviselő, földbirtokos halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány, kitöltetlen igazolvány résszel.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Kir. M. Egyetemi-ny. ny.),31 p. Kiadói papírkötés,
ca 1930 Schneider Jacquet & Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet & Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen