Nyomtatványok

Tételek száma: 333

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
20571.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
20572.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1929 The Horden Collieries Ltd. angol szénbánya ismertető kiadványa, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, jó állapotban, 72 p. / English coal mine booklet with black-and-white photos
20573.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1930 Pusztagyenda, tiszabeői Hellebronth Géza (1855-1930) országgyűlési képviselő, földbirtokos halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
20574.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
ca 1930 Szabó Dezső Exodus c. könyvének dedikálása plakát 30x45 cm + A műről szóló későbbi újságcikk
20575.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1930 Szózat, kiadja: Országos Testnevelési Tanács, Piatnik Rt.. Budapest, üvegezett keretben, 44×33 cm
20576.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány, kitöltetlen igazolvány résszel.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Kir. M. Egyetemi-ny. ny.),31 p. Kiadói papírkötés,
20577.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1930 Hegymászó. A Budapesti Turista Egyesület hivatalos lapja. II. évf. 1. szám 20p.
20578.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
ca 1930 Schneider Jacquet &amp; Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben      ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet &amp; Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen
20579.

ca 1930 Schneider Jacquet & Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben
ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet & Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
ca 1930 6 db hajós menükártya
20580.

ca 1930 6 db hajós menükártya

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival
20581.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
ca 1930-1931 A Pesti Napló képes magazin egy kötetnyi bekötött számai, korabeli félvászon kötésben, nagyon izgalmas képanyaggal
20582.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft