1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdelin... https://www.darabanth.com/hu/518-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/524.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~77/1872-Ministerialtidende-for-kongeriget-Danmark-for-Aaret-1872-Afdeling-B-A-Dan-Kiralysag~II3374321
3374321
20462
524
500
Printed Materials
Kikiáltási ár:
500 Ft 1,36 EUR , 1,56 USD
Minimális ajánlat: 500 Ft
Leírás: 1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
: tg
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft