Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról! I. rész. A Pesti Hírlap kiadása. Benne Herczeg Ferenc, József királyi herceg, Ravasz László, Kornis Gyula és mások írásaival. Kiadói tűzött papírkötés, 44 p.
22633.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Saly Elemér: Mozgó vesztőhely. Sajtó számára átdolgozta: Gergely Sándor. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
22634.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Brachfeld F. Olivér: Árpád-házi Jolánta, Aragónia királynéja. Ford.: Csikós Margit. Szeged, 1994, magánkiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
22636.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22637.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1946 A fasiszta, szovjetellenes, antidemokratikus sajtótermékek III. sz. jegyzéke. Bp., 1946, Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya (Szikra-ny.), 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
22639.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Temesváry Ferenc: "Midas csináltatta aranyos szerszámját". Kaposvár, 1969, Somogy Mezei Múzeumok Igazgatósága, foltos, sérült papírkötés. Benne Haranghy Miklós grafikájával. A szerző által ALÁÍRT.
22640.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
A Szálasi per. Szálasi, Szöllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. Bp., 1946, Hiradó Könyvtár. Híradó Könyvtár. Bp., 1945., Magyar Központi Híradó Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés lap szélén apró sérülésekkel.
22641.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22642.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gróf Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Az 1935-ös Révai-kiadás hasonmása.
22643.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. [Bp.], 1927, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 218+[4] p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Második bővített, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
22644.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Henney Árpád: Mi a hungarizmus? Összeáll.: - -. hn., 1997, Magyar Rezervátum, 22 p. Kiadói papírkötés.
22645.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
A Mátyás-graduale. Bev. Soltész Zoltánné. Bp., 1980, Magyar Helikon - Corvina. 2244. számú sorszámozott példány, készült 5200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
22646.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft