Könyvek: Történelem Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3511807
22621
524
Books: History
Clift, Ben: French Socialism in a Global Era. The Political Economy of the New Social Democracy in France. New York / London, 2005, Continuum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3512170
22622
524
Books: History
Rokolya Gábor: Okleveles históriák. Válogatás a magyar közhitelesség irataiból 1441-1848. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bp., 2010, Magyar Országos Közjegyzői Kamara, 311+[1] p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3518181
22623
524
Books: History
Fisher - Camp: Az ókori görögök. Régiek világa régészek szemével. 2006, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3518870
22624
524
Books: History
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3518947
22625
524
Books: History
Horváth Mihály: A magyarok története. A bölcsészettanuló ifjúság számára. Bécs-Pest, 1846, Geibel Károly, VIII+444+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzésekkel, helyeként foltos lapokkal, néhány kijáró lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3520636
22626
524
Books: History
Vitéz Szikra Dezső: Trianoni ég alatt. Baja, 1934, K. Bencze Albert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3520781
22627
524
Books: History
Kisebbségi sors. Dr. Grosschmid Géza beszédei és írásai. Kassa, 1930, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3512718
22628
524
Books: History
Kocsis István: Széchenyi. A magyarságtudat regénye. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3514534
22629
524
Books: History
Endrey Antal: A végső nemzedékig. A Crouy-Chanel család története. 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3511756
22630
524
Books: History
Joravsky, David: The Lyesenko Affair. Chicago, London, The University of Chicago Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3511819
22631
524
Books: History
Somogyi József: Hazánk közoktatásügye a második világháborúig. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3511843
22632
524
Books: History
Weingart-Kroll-Bayertz: Rasse, Blut und Gene. Geschichte der Eugenik und Rassenhygiene in Deutschland. 1988, Suhrkamp Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft