Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. [Bp.], 1927, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 218+[4] p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Második bővített, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.