Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

Brunner Attila szerk.: A Lechnerek. Források a család történetéhez. Bp., 2022, MMA, kartonált papírkötés, jó állapotban.
22716.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Erdélyi országgyűlési emlékek történeti bevezetésekkel. V. köt.: 1601-1607. Szerk.: Szilágyi Sándor. Magyar Történelmi Emlékek. Monumenta Hungariae Historica. III. osztály: Országgyűlési emlékek. Bp., 1879, MTA, 2+598+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
22717.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Refuge en Hongrie. 1941-1945. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22718.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Takáts Sándor: Szegény magyarok. Bp., [1927]. Genius, (Korvin-ny.), 499+1 p. Első kiadás. Bekötött papírborítóval. Átkötött félvászon-kötésben.
22719.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
22720.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Busics-Tóth: A királyi öl hossza. Rekonstruálható-e az egykori hosszmértékegység. Bp., 2020, Magyarságutató Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22721.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
22722.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
22723.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Esze Tamás: II. Rákóczi Ferenc tiszántúli hadjárata   Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 1951. 92p. Kiadói papírborítóval + Szabad Föld téli estél: Vezérfonal Esze Tamás c. előadáshoz. 12p.
22724.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Wolfgang Fleischer: Unternehmen Barbarossa 1941. Wölfersheim-Berstadt, 1998, Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22725.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Garam, Éva: Die Awaren. Sonderdruck aus der Propyläen Kunstgeschichte. A szerző, Garam Éva (1939-2023) régész, professzor által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány! Berlin, én., Propyläen Verlag,179-186 p.+5 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22726.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Szakály Ferenc (szerk.): Buda visszafoglalásának emlékezete 1686. Bibliotheca Historica. Bp., 1986, Európa. Somogyi Győző rajzaival, Gyarmathy László fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22727.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események