Erdélyi országgyűlési emlékek történeti bevezetésekkel. V. köt.: 1601-1607. Szerk.: Szilágyi Sándor. Magyar Történelmi Emlékek. Monumenta Hungariae Historica. III. osztály: Országgyűlési emlékek. Bp., 1879, MTA, 2+598+2 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.