Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

Mészáros Ernő: A város peremétől az akadémiáig. Veszprém, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22704.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Die Deutsche Frage. Von Hitler bis heute. Texte und Hinweise hrsg. von Herlmut Sündermann. Leoni am Starnberger See, én., Druffel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22705.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Michae Wortmann: Baldur von Schirach. Hitlers Jugendführer. Köln,1982.,Böchlau. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22706.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető. Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.
22707.

Pulszky Terézia: Egy magyar hölgy emlékiratai. Sajtó alá rendezte, az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Ilona. Magyar Hírmondó. Bp.,1986,Magvető.
Pulszky Terézia (1819-1866) író, műfordító, újságíró, férje Pulszky Ferenc (1814?1897) politikus. Kiadói kartonált papírkötés. + Jókai Mór: Emléksorok. Napló 1848-49-ből. Szerk.: Nemeskéri Erika Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ludassy Mária: "Valóra váltjuk a filozófia ígéreteit." A francia felvilágosodástól a francia forradalomig. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
22708.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lakatos Pál: A betonba döngölt Magyarország. DEDIKÁLT! Bp.,[2001],Kairosz. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
22709.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Emma Goldman: Living My Life. Vol. I-II. New York, 1970., Dover. Angol nyelven. Emma Goldman (1869-1940) litván születésű amerikai anarchista író és aktivista. Úttörő szerepe volt a 20. század első felében az észak-amerikai és európai anarchista politikafilozófia kialakításában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22710.

Emma Goldman: Living My Life. Vol. I-II. New York, 1970., Dover. Angol nyelven.
Emma Goldman (1869-1940) litván születésű amerikai anarchista író és aktivista. Úttörő szerepe volt a 20. század első felében az észak-amerikai és európai anarchista politikafilozófia kialakításában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&amp;Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22711.

Joseph Aug. Lux: Das goldene Buch der Vaterländischen Geschichte für Volk und Jugend Österreichs. Mit Geleitwort von Bundeskanzler Dr. Kurt Ritter von Schuschnigg. Wien,én.,Gerlach&Wiedling, 356+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22712.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Benke József: Az arabok története. Pécs, é.n., Alexandra. 533 p. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
22713.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ian Wilson: A Biblia: Történelem. Gold Book, 2002. 256p.  Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval
22714.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 411+(1) p. Átkötött, modern egészvászon-kötésben, javításokkal.
22715.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események