Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.): Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.; Graham Spry: Kanada.; Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.
Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.
J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.
Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.
Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.