https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
22656.

Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2012, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
22657.

Csonkaréti Károly: Horthy, A tengerész. 1993, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.): Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.; Graham Spry: Kanada.; Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.
1
22658.

Oxfordi füzetek a világkérdésekről 2 száma (29., 47.):
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.;
Graham Spry: Kanada.;
Oxford, 1940-1941, Oxfordi Egyetemi Nyomda, 37 p.; 43 p. Kiadói papírkötések.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.
1
22659.

Hajnal István: Az újkor története (Az Akadémiai Kiadó reprint sorozata). Bp., 1988, Akadémiai. 620p. Kiadói kartonált papírkötés, térképmellékletekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22660.

J. Cachée- G. Parschl-Bichler: Ferenc József magánélete. Fordította: Simon László. Királyi házak. Bp.,1998,Gabo. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.
1
22661.

Symposium on Rákóczi Ferenc II and the Hungarian refugees in the light of Turco-Hungarian cultural relations. (31 May - 3 June 1976.) University of Istanbul, the Faculty of Lettres. Istanbul, 1976., University of Istanbul, XVI+239 p. Török, angol és francia nyelven. Megjelent 1000 példányban. Kiadói 1papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22662.

Németh Józsefné: Andreetti Károly élete és munkássága. Sóskút, 2000, magánkiadás, 140 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.
1
22663.

Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint: A demokrácia fellegvárának építői. Csicsery-Rónay István, Horváth János, Török Bálint írásaiból. Mindhárom szerző által DEDIKÁLT! Bp., 2002, Századvég. 267 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.
1
22664.

Vértes László: Untersuchungen an Höhlensedimenten. Methode und Ergebnisse [Barlangüledékek vizsgálata. Módszer és eredmények.] Régészeti Füzetek ser. II, 7. Bp., 1959., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum, 176 p.+ 2 (egyik kihajtható) t. + 1 (melléklet) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 450 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22665.

Edward Topol: U-137 oder Europa wird erschüttert. Übersetzung aus demRussischen von Nina Stein und Hanns-Peter Pichl. München, 1981, Roitmann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22666.

Flugkapitän Hans Bauer: Mit Mächtigen zwischen Himmel und Erde. Coburg,1993,Verlag K. W. Schütz. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
22667.

Rolf Hochhuth - Hans-Henrich Koch (szerk.): Kaisers Zeiten. Bilder einer Epoche. München-Berlin, 1973, Herbig. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz