https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22800.

Horváth István: Az elszalasztott lehetőség. A magyar - német kapcsolatok 1980-1991. Bp., 2009, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22801.

Gerelyes Ede: Budapest munkásmozgalma 1919-1945. Bp., 1982, Kossuth, 270+(18) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22802.

Heinrich Schliemann: Die Goldschätze der Antike. H.n., 1978, Prisma Verlag, 335+(1) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
22803.

Várnai Ferenc: A maoizmus a nemzetközi kommunista mozgalom ellen. Bp., 1980, Kossuth, 124+(4) p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill, kihajtható melléklettel, foltos és sérült egészvászon kötés.
1
22804.

Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill, kihajtható melléklettel, foltos és sérült egészvászon kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Szélpál Árpád: Les 133 jours de Béla Kun. [Kun Béla 133 napja.] Paris, 1959, Librairie Artheme Fayard, 286+(2) p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a címlapon ex libris bélyegzéssel (alsó- és felsőgallai Gallay István ügyvéd).
1
22805.

Szélpál Árpád: Les 133 jours de Béla Kun. [Kun Béla 133 napja.] Paris, 1959, Librairie Artheme Fayard, 286+(2) p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a címlapon ex libris bélyegzéssel (alsó- és felsőgallai Gallay István ügyvéd).

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Dénes Jánossy: Die Ungarische Emigration und der Krieg im Orient. Bp., 1939, E. Lukinich. Német nyelven. Kiadói papírkötés, félig elvált borítóval, felvágatlan lapokkal.
1
22806.

Dénes Jánossy: Die Ungarische Emigration und der Krieg im Orient. Bp., 1939, E. Lukinich. Német nyelven. Kiadói papírkötés, félig elvált borítóval, felvágatlan lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Demokratikus köztársaságok Magyarországon. Történeti album. 1918. 1946. 1989. Szerk.: Fitl István, Gellériné Lázár Márta, Kende János. Bp., 2007, Napvilág. Kiadói kartonált papírkötésben
1
22807.

Demokratikus köztársaságok Magyarországon. Történeti album. 1918. 1946. 1989. Szerk.: Fitl István, Gellériné Lázár Márta, Kende János. Bp., 2007, Napvilág. Kiadói kartonált papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
1
22808.

Journal de la Société Hongroise de Statistique. Numéro de jubilé de M. Gustave Thirring. Budapest, 1937. Société Hongroise de Statistique [Pátria ny.] 1 t. (címkép) + [4] + 286 + [2] p. + 1 térkép. Egyetlen kiadás. A Magyar Statisztikai Szemle 15. évfolyamának 1-2. számaként megjelent ünnepi szám Thirring Gusztáv (1861-1941) földrajztudós, demográfus, statisztikus tiszteletére készült. A lapszámban angol, francia, német és olasz nyelvű demográfiai és statisztikai cikkek, alkalmanként szövegközti ábrákkal kísérve. A tartalomból: L. I. Illyefalvi: Hommage a M. Gustave Thirring -- Ch. Balás: The Necessity of Theoretical Points of View and the Establishment of Theoretical Aims of Modern Demography -- F. Fodor: Statistik der Redemption Jazygens i. J. 1745 -- Kovács A.: Les connaisances de langue des industriels et commercants de Translyvanie dans l'ancienne Hongrie -- Nagy A: Hungarians in Canada. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
EUR
,
0,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
22809.

Die moderne Türkei. Az Europäische Revue német nyelvű folyóirat 12. évfolyamának 6. száma. Szerkeszti: Karl Anton Prinz Rohan. (1936. június) Stuttgart-Berlin, 1936. Druck und Verlag: Deutsche Verlags-Anstalt. [431]-529 + [9] p. A török szerzők és német orientalisták, diplomaták által írt tanulmánykötet az atatürki Törökország legfontosabb társadalmi és gazdasági vonásait tekinti át. Oldalszámozáson belüli Törökország-térképpel, a témában írt publikációk ismertetésével. Oldalszámozáson túl képes hirdetésekkel. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz