Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

22788.

(Anonymus) P. Magister: P. Magister quondam Bele Regis Hungariae notarius Gesta Hungarorum. Partes selectae. Edidit Ladislaus Juhász.
Budapest, 1932. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (Prometheus-nyomda, Szeged). 1 t. (kihajtható címkép) + 31 + [1] p.
Anonymus "Gesta Hungarorum" című regényes honfoglalás-krónikájának, szemelvényes, latin nyelvű kiadása. Az első fedőborítón számozás.
(Fontes Latini ad historiam Hungaricam spectantes. Fasciculus III.)
Fűzve, kiadói borítóban, jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
22789.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Kormány a mérlegen. 1990-1994. Bp., 1994., Korridor - Politikai Kutatások Központja. Kiadói papírkötés.
22790.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin, a császárváros regénye. Ford.: ifj. Vajda János. Bp., 1999, Heraldika. Kiadói kartonált papírkötés.
22791.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
22792.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
22793.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:  Magyarország Mezőgazdasága Országos Kiállításokon. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.;  Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.;  Magyar Mezőgazdaság 1000 éve. Rövid áttekintés. Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.;
22794.

Vegyes könyvtétel, kertésztet és mezőgazdaságtörténeti témában, 3 db:

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1917 Belügyi Közlöny 2 kötete: 1917. XXII. évf., I. félév., 1-29. sz., XVIII+923 p.; 1917. XXII. évf., II. félév., 30-59. sz., XLIV+925-1892 p.; 1918 XXIII. évf. II. félév, 34-57. sz., 945-1920 p. Bp., 1917-1918,Pesti Könyvnyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült, javított kötésekkel (1917 I. félév., 1918 II. félév), névbejegyzésekkel és bélyegzésekkel, foltos lapokkal.
22795.

1917 Belügyi Közlöny 2 kötete:
1917. XXII. évf., I. félév., 1-29. sz., XVIII+923 p.;
1917. XXII. évf., II. félév., 30-59. sz., XLIV+925-1892 p.;
1918 XXIII. évf. II. félév, 34-57. sz., 945-1920 p.
Bp., 1917-1918,Pesti Könyvnyomda.
Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült, javított kötésekkel (1917 I. félév., 1918 II. félév), névbejegyzésekkel és bélyegzésekkel, foltos lapokkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
22796.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
22797.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
22798.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
22799.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események