Licitálható
22795.
Könyvek: Történelem
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
500 Ft
1917 Belügyi Közlöny 2 kötete:
1917. XXII. évf., I. félév., 1-29. sz., XVIII+923 p.;
1917. XXII. évf., II. félév., 30-59. sz., XLIV+925-1892 p.;
1918 XXIII. évf. II. félév, 34-57. sz., 945-1920 p.
Bp., 1917-1918,Pesti Könyvnyomda.
Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült, javított kötésekkel (1917 I. félév., 1918 II. félév), névbejegyzésekkel és bélyegzésekkel, foltos lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |