Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

Radics Géza: Eredetünk és őshazánk. Gondolatok és észrevételek László Gyula professzor a "Kettős Honfoglalás" elmélete körül. hn., 1993, Szerzői. Kiadói papírkötés.
22740.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Ford.: Hideg János. Bp., 1991, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
22741.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
22742.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
22743.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Szemák István: Képek Róma őskorából. Bp., 1895, Nagy Sándor-ny., 2 sztl. lev.+ 73+(1) p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
22744.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Oskar Jäger: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener kongreß bis zur Gegenwart. Zweiter Band 1848-1863. Berlin, 1901, Oswald Seehagen, 1 t. + 583+5 p. + 30 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
22745.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Oskar Jäger: Geschichte der neuesten Zeit vom Wiener kongreß bis zur Gegenwart. Dritter Band 1863-1900. Stuttgart - Leipzig, én.-1899, Deutsche Verlags-Anstalt, 1 t. + 666+6+77 p. + 30 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
22746.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Walter Pater: Görög tanulmányok. Ford.: Kőszegi László. Bp., 1914, MTA,(Hornyánszky Viktor-ny.), 4+324+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, "Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Könyvtára" bélyegzéssel.
22747.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Debreczeni József 2 műve: A 2006-os ősz. 2012, DE. HUkönyv. ; Az új miniszterelnök. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések.
22748.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Dedikált - Bucsay Mihály, Dr: Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben, Budapest, Balás. 1942. A Középdunai Protestantizmus Könyvtára, 3. kötet, Szemian Mihály tanulmányútja 1770-74-ben Halléban, Jénában és más hét német egyetemen, úti emlékkönyve alapján, kiadói papír kötésben, 52 p.,
22749.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon, 282+6 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22750.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Gergely Ernő: A magyarországi bányásztársadalom története 1867-ig. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban
22751.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események