https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 346

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
22764.

Heer, Jean: Weltgeschehen 1866 bis 1966. Ein Jahrhundert Nestlé, 1966, Eigenverlag, 254 p. + 92 t. Kiadói kartonált papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket író Márkus László (1920-2011) történész által DEDIKÁLT! Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
22765.

Kászonyi Dániel: Magyarhon négy korszaka. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket író Márkus László (1920-2011) történész által DEDIKÁLT! Magyar Századok. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Spira György 2 műve:  Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;  Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;
1
22766.

Spira György 2 műve:

Spira György: Széchenyi a negyvennyolcas forradalomban Korunk Tudománya. Bp., 1979, Akadémiai, 266+4 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest szétvált, és az egyik része elvált a borítótól.;

Spira György: Kossuth és alkotmányterve. Debrecen, 1989., Csokonai, 89+2 p. Kiadói papírkötés.;

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
1
22767.

Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból. Bp., 1989, Gondolat, 436+4 p.+8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben
1
22768.

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. 53p. Kiadói papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
1
22769.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.
1
22770.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években III. kötet: XXII-XXVI. Főcsoport. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, címoldalon bejegyzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
22771.

A Magyar Korona országainak hitelintézetei 1894-ben XVI. kötet. Bp., 1897, Szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
1
22772.

Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
[II. Világháború] Friss Ujság. 1943. december 30. (Napilap, 48. évfolyam, 295. szám) "Németország felkészült minden lehetőségre -- Elfogták a 200 ezer pengős betörés két tettesét" Félbehajtva, jó állapotban.
1
22773.

[II. Világháború] Friss Ujság. 1943. december 30. (Napilap, 48. évfolyam, 295. szám) "Németország felkészült minden lehetőségre -- Elfogták a 200 ezer pengős betörés két tettesét" Félbehajtva, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
[II. Világháború] Magyar Nemzet. Pethő Sándor riportlapja. VI. évfolyam, 169. szám. (Napilap, 1943 július 29.) "E nagy harcban bármely időben bekövetkezős bármilyen belpolitikai fejleménynek nincs külpolitikai hatása-írja a TP diplomáciai szerkesztője -- A háború -- Mit írnak a svájci lapok -- Roosevelt kifogása a háborús tájékoztatási hivatal rádióközleménye ellen -- Churchill módosította a casablancai feltételt? -- Eden: Olaszország nem kapja vissza gyarmatait -- Párizsi tükör".  Félbehajtva, jó állapotban.
1
22774.

[II. Világháború] Magyar Nemzet. Pethő Sándor riportlapja. VI. évfolyam, 169. szám. (Napilap, 1943 július 29.) "E nagy harcban bármely időben bekövetkezős bármilyen belpolitikai fejleménynek nincs külpolitikai hatása-írja a TP diplomáciai szerkesztője -- A háború -- Mit írnak a svájci lapok -- Roosevelt kifogása a háborús tájékoztatási hivatal rádióközleménye ellen -- Churchill módosította a casablancai feltételt? -- Eden: Olaszország nem kapja vissza gyarmatait -- Párizsi tükör". Félbehajtva, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3 db könyv: Zombori István (szerk.): Az 1956-os forradalom hatása a környező országok egyházaira. Bp., 2010, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Zombori István (szerk.): The Impact of the 1956 Hungarian revolution on Religious Life in Eastern Europe. Bp., 2009, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Rotár Krisztina, Wenklar Michal (szerk.): Egyetemista ellenzéki mozgalmak Lengyelországban és Magyarországon 0956-1989 között (magyar-lengyel) Krakkó-Varsó-Szeged, 2022, Instytutu Pamieci Narodowej. Kiadói kartonált papírkötésben
1
22775.

3 db könyv: Zombori István (szerk.): Az 1956-os forradalom hatása a környező országok egyházaira. Bp., 2010, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Zombori István (szerk.): The Impact of the 1956 Hungarian revolution on Religious Life in Eastern Europe. Bp., 2009, Magyar EgyházTörténeti Enciklopédia Munkaközösség. Kiadói papírkötésben; Rotár Krisztina, Wenklar Michal (szerk.): Egyetemista ellenzéki mozgalmak Lengyelországban és Magyarországon 0956-1989 között (magyar-lengyel) Krakkó-Varsó-Szeged, 2022, Instytutu Pamieci Narodowej. Kiadói kartonált papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz