Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 130

Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
23627.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Első felvételek a hold túlsó oldaláról. A Szovjetunió Tudományos Akadémiájának közleménye. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó, 38+1 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrált. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés.
23628.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Laing, R. D.: Bölcsek, balgák, bolondok. Egy pszichiáter útja. Bp., 1990, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23629.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
W. Pfeiffer - M. Westhues: Operationskursus für Tieräzte und Studierende. Berlin, 1934., Richard Schoetz, 189 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
23630.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. 39 képpel. Budapest, 1934. Királyi Magyar Természettudományi Társulat ("Pátria" Nyomda Rt.) 206 p. Egyetlen kiadás. Moesz Gusztáv (1873-1946) botanikus, mikológus, mikrobiológus, a Magyar Nemzeti Múzeum növénytárának igazgatója. Rövid, ismeretterjesztő munkájában évtizedes gombatani tapasztalatait foglalja össze az épületek, a faanyag és a falak gombásodása témájában, az utolsó fejezetben az épület-felújítások utáni gombásodások jogi vonatkozásaira is kitérve. (Népszerű természettudományi könyvtár. 18. kötet.) Fűzve, keretdíszes kiadói borítóban, kis sérüléssel a gerincen
23631.

Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. 39 képpel.
Budapest, 1934. Királyi Magyar Természettudományi Társulat ("Pátria" Nyomda Rt.) 206 p. Egyetlen kiadás.
Moesz Gusztáv (1873-1946) botanikus, mikológus, mikrobiológus, a Magyar Nemzeti Múzeum növénytárának igazgatója. Rövid, ismeretterjesztő munkájában évtizedes gombatani tapasztalatait foglalja össze az épületek, a faanyag és a falak gombásodása témájában, az utolsó fejezetben az épület-felújítások utáni gombásodások jogi vonatkozásaira is kitérve.
(Népszerű természettudományi könyvtár. 18. kötet.)
Fűzve, keretdíszes kiadói borítóban, kis sérüléssel a gerincen

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat. Kiadói keretdíszes papírkötésben, folttal.
23632.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Makara György - Mihályi Ferenc: Rovarok és betegségek. Összefoglalás az emberi egészségre káros ízeltlábúakról és betegségterjesztő szerepükről, különös tekintettel a hazai viszonyokra. Bp., 1943., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
23633.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Egészség folyóirat XXIII. könyv. 1909. (1-12. füzetek.) Szerk.: Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1909, Franklin-ny., 6 p.+390 p. Egészvászon-kötésben, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
23634.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
23635.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23636.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23637.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Hans Dahmen: Lehrbuch der Veterinär-Hygiene. Bp., 1941, Paul Parey, VIII+266+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
23638.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események