Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 130

A. G. Guy: Fémfizika. Bp., 1978., Műszaki. Megjelent 2350 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23603.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
M. Zemplén Jolán: A magyarországi fizika története 1711-ig. Bp., 1961., Akadémiai. Megjelent 1200 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23604.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Eugen Fröhner - K. Neumann-Kleinpaul - Johs. Dobberstein: Lehrbuch der Gerichtlichen Tierheilkunde. Berlin, 1942, Richard Schoetz, XII+378 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel és kötéssel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
23605.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Proszt János - Erdey-Grúz Tibor: Physikai-chemiai gyakorlatok. Függelék Buchnöck Gusztáv "Physikai-chemiai mérőműszerek" c. munkájához. Bp., 1926., 82 p.+III t. Gépirat. "M. Kir. Bánya- és Erdőmérnöki Főiskola Elemző- és Fizikai - Chemiai Tanszéke Sopron" bélyegzéssel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lapon ceruzás jegyzetekkel.
23606.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Dr. Schaffer X. Ferenc: Általános geológia. Ford.: Pappné Dr. Balogh Margit. Az eredetivel összehasonlította, kiegészítette és függelékkel ellátta: Dr. Papp Károly. Bp., 1919, Magyar Természettudományi Társulat,(Pátria-ny.), XV+707 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon névbejegyzéssel, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, az elülső szennylapon szakadással.
23607.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Bonewitz, Ronald Louis: Rock and Gem. Consultants Margaret Carruthers, Richard Efthim. London, 2005, Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23608.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. I. rész: A IV., V. és VI. osztály számára. II. rész: A VI-VIII. osztály számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 224 p.; 226 p. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, a 2. könyvnél sérült gerinccel, kijáró lapokkal, bejegyzésekkel, bejelölésekkel, jegyzetekkel.
23609.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
23610.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23611.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
23612.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Becker, W.: Neuzeitliche Tierheilkunde. Handbuch der Gesundheitspflege, Zucht, Geburtshilfe, des Hufbeschlages usw. unserer Haustiere. Leipzig, 1941, Ernst Wiest Nachfolger, XX+1150+(8) p. Oldalszámozáson kívül színes táblákkal, köztük anatómiai mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
23613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.  Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.
23614.

Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.
Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események