Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 130

Árokszállásy-Bánhegyi-Boros-Gallé-Hortobágyi: Növényhatározó I-II. kötet. Baktériumok- mohák. Harasztok, virágos növények. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Készült 20.000 példányszámban. Kiadói nylon kötésben, jó állapotban.
23591.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Viselkedésökológia. Modern irányzatok. Szerk.: Barta Zoltán - Liker András, Székely Tamás. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítóval.
23592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jankó János és Thiring Gusztáv: A Magyar Földrajzi Társulat könyv- és térképtárának címjegyzéke 1873-1889. Bp., 1890. Magyar Földrajzi Társulat. VI. 131p. Kiadói papírborítóval.
23593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
W. A. Wooser: Diffuse X-Ray reflection from crystals. Oxford, 1962., Clarendon, 200 p. Angol nyelven. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Walter Albien: Was gibt es Neues für den praktischen Tierarzt? Jahrbuch 1939, 1949, 1950/51. Hannover, 1940-1952, Schültersche Verlagsanstalt und Buchdruckerei. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, jó állapotban.
23595.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Steiner Lajos: A föld mágneses jelenségei. Ethika-Könyvtár X. Bp., 1923., Lantos, 207 p. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
23596.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel 604p.
23597.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Bumm, Ernst: Grundriss zum Studium der Geburtshülfe. Wiesbaden, 1905, J. F. Bergmann, XI+(1)+787+(5) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, néhány kissé sérült, kijáró lappal.
23598.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Ellenberger - Baum: Handbuch der vergleichenden Anatomie der Haustiere. Berlin, 1943, Springer, XV+(1)+1155+(1) p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
23599.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23600.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Charles Kittel: Bevezetés a szilárdtest-fizikába. Ford.: Kedves Ferenc. Bp., 1966, Műszaki, 699 p. Megjelent 1630 példányban. Kiadói nyl-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23601.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Mikola Sándor: A fizika gondolatvilága. Bp., 1933, Szerző, 411 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
23602.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események