Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3418075
23591
522
3200
Books: Natural sciences, Medicine
Árokszállásy-Bánhegyi-Boros-Gallé-Hortobágyi: Növényhatározó I-II. kötet. Baktériumok- mohák. Harasztok, virágos növények. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Készült 20.000 példányszámban. Kiadói nylon kötésben, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3466148
23592
522
Viselkedésökológia. Modern irányzatok. Szerk.: Barta Zoltán - Liker András, Székely Tamás. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3469609
23593
522
Jankó János és Thiring Gusztáv: A Magyar Földrajzi Társulat könyv- és térképtárának címjegyzéke 1873-1889. Bp., 1890. Magyar Földrajzi Társulat. VI. 131p. Kiadói papírborítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3485635
23594
522
W. A. Wooser: Diffuse X-Ray reflection from crystals. Oxford, 1962., Clarendon, 200 p. Angol nyelven. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3487290
23595
522
Walter Albien: Was gibt es Neues für den praktischen Tierarzt? Jahrbuch 1939, 1949, 1950/51. Hannover, 1940-1952, Schültersche Verlagsanstalt und Buchdruckerei. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3492558
23596
522
Steiner Lajos: A föld mágneses jelenségei. Ethika-Könyvtár X. Bp., 1923., Lantos, 207 p. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal és bejegyzésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3447488
23597
522
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel 604p. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3467576
23598
522
2200
Bumm, Ernst: Grundriss zum Studium der Geburtshülfe. Wiesbaden, 1905, J. F. Bergmann, XI+(1)+787+(5) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, néhány kissé sérült, kijáró lappal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3467698
23599
522
2200
Ellenberger - Baum: Handbuch der vergleichenden Anatomie der Haustiere. Berlin, 1943, Springer, XV+(1)+1155+(1) p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, bejegyzésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3470435
23600
522
Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3485190
23601
522
Charles Kittel: Bevezetés a szilárdtest-fizikába. Ford.: Kedves Ferenc. Bp., 1966, Műszaki, 699 p. Megjelent 1630 példányban. Kiadói nyl-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3485259
23602
522
Mikola Sándor: A fizika gondolatvilága. Bp., 1933, Szerző, 411 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események