Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 130

23567.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Poincaré, H[enri]: Tudomány és föltevés. Ford.: Szilárd Béla. Bp., 1908., Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+XX+262 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, két lapon ceruzás bejegyzésekkel, címlaphiánnyal. +  Poincaré, H[enri]: A tudomány értéke. Ford.: Kiss Kázmér. Filozófiai Könyvtár VII. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd, 231+1 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.
23568.

Poincaré, H[enri]: Tudomány és föltevés. Ford.: Szilárd Béla. Bp., 1908., Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+XX+262 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, két lapon ceruzás bejegyzésekkel, címlaphiánnyal. +
Poincaré, H[enri]: A tudomány értéke. Ford.: Kiss Kázmér. Filozófiai Könyvtár VII. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd, 231+1 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Koch Sándor: Magyarország ásványai. Szerk.: Mezősi József. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 562 p.+ 2 (kihajtható térképek) t. 2., átdolgozott kiadás. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, térképekkel illusztrált. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén foltos papír védőborítóban. Ritka!
23569.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Gidró Bonifác: Mennyiségtan. (Számtan és mértan.) A gimnázium és reálgimnázium I. és II. osztálya számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1931, Szent-István-Társulat, 182 p.; 106 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, ceruzás jegyzetekkel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
23570.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Karen Pryor: Ne lődd le a kutyát! A tanítás és tréning újfajta művészete. Ford.: Vlcek Gabriella. [Bp.],én., Kutyasuli Kft. Kiadói papírkötés.
23571.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
23572.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
E. V. Spolszkij: Atomfizika I-II. köt. I. köt.: Bevezetés az atomfizikába. Ford.: Sándor Endre. II. köt.: Az atom elektronburka és az atommag. Bp., 1956-1958, Akadémiai Kiadó. 2. és 3. kiadás. Nagy Elemér (1920-2000) fizikus, villamosmérnök, egyetemi tanár ajándékozási soraival, dátumozva (1960. jún. 22.) Megjelentek 1050 és 1620 példányban. Kiadói egészvászon-kötések.
23573.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Hans Landolt - Richard Börnstein: Physikalisch-Chemische Tabellen. Hrsg. von Dr. - - und Dr. - -. Berlin, 1894., Julius Springer, XI+563+3 p. Német nyelven. Zweite, stark vermehrte Auflage. "Ajándék Than Károly hagyatékából" bélyegzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
23574.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Darwin, G[eorge] H[oward]: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
23575.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Fordította: Holló István. Bp., 1896, MTA, XVI+474+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
23576.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Forró László: A Kárpát-medence állatvilágának kialakulás. A Kárpát-medence állattani értéke és faunájának kialakulása. Szerk.: - -. Bp., 2007, Magyar Természettudományi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
23577.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Darwin, G[eorge] H[oward]: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-ny.), XV+308 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
23578.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események