Licitálható
23570.
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 800 Ft
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 Ft
Gidró Bonifác: Mennyiségtan. (Számtan és mértan.) A gimnázium és reálgimnázium I. és II. osztálya számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1931, Szent-István-Társulat, 182 p.; 106 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, ceruzás jegyzetekkel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |