Licitálható
23598.
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 200 Ft
5,96 EUR, 6,88 USD
2 200 Ft
Bumm, Ernst: Grundriss zum Studium der Geburtshülfe. Wiesbaden, 1905, J. F. Bergmann, XI+(1)+787+(5) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, néhány kissé sérült, kijáró lappal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |