Licitálható
23609.
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 Ft
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. I. rész: A IV., V. és VI. osztály számára. II. rész: A VI-VIII. osztály számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 224 p.; 226 p. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, a 2. könyvnél sérült gerinccel, kijáró lapokkal, bejegyzésekkel, bejelölésekkel, jegyzetekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |