Licitálható
23614.
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 Ft
Flammarion, Camille: Népszerű csillagászattan. Az égbolt egyetemes leírása I-II. köt. Ford.: Dr. Hoitsy Pál.
Bp., 1900, Pallas, VIII + 336 p. + 4 t.+1 (csillagászati térkép) t.; IV+372 p.+3 (csillagászati térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, a II. kötet szétvált kötéssel és kijáró lapokkal, foltos lapokkal, néhány bejegyzéssel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |