Licitálható
23637.
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,79 EUR, 4,38 USD
1 400 Ft
Prof Dr. Th[edor] Kitt: Lehrbuch der Pathologischen Anatomie der Haustiere für Tierärzte und Studierende der Tiermedizin. II. Band. Stuttgart, 1906, Ferdinand Enke, IV+4+754+4 p.+III t. Német nyelven. Dritte Auflage. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |