Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 130

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23651.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Slíz György: Felfedezések a föld alatt. Magyarország új barlangjai 2003-2013. Bp., Szent Özséb Barlangkutató Egyesület. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23652.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Meterologische Zeitschrift 5 kötete: 1897, 1900, 1903, 1906, 1908. Wien,1897-1908, Ed. Hölzel. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, egy hiányzó gerinccel, egy kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel.
23653.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1967, VEB Georg Thieme, 14 p.+ 16 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, kissé viseltes állapotban.
23654.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Uwe Zündorf: 100 Years Aspirin. Ford.: Láng Ildikó. A fordító, Dr. Láng Ildikó által dedikált példány. Bp., 1998, Bayer Hungária Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23655.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Horn Péter - Zsilinszky Sándor: Új akvarisztika. Bp., 1991, Mezőgazdasági. 8., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos címlappal.
23656.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Bölsche, [Wilhelm]: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. I-III. köt. Ford.: Wildner Ödön, Merényi József, Sidó Zoltán, Kremmer Dezső. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban.
23657.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
23658.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Vendl Aladár: Geológia II. Bp., 1952., Tankönyvkiadó, 559 p.+ L t. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
23659.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
23660.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
23661.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
23662.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események