Licitálható
23634.
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
Egészség folyóirat XXIII. könyv. 1909. (1-12. füzetek.) Szerk.: Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1909, Franklin-ny., 6 p.+390 p. Egészvászon-kötésben, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |