Licitálható
23630.
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
1 600 Ft
W. Pfeiffer - M. Westhues: Operationskursus für Tieräzte und Studierende. Berlin, 1934., Richard Schoetz, 189 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |