Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 44

Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum, VIII+144+10+2 p. Gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. + Berliner Illustrirte Zeitung 2 Olympia-Sonderheft, német nyelven, rendkívül gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált, 1-48+1 sztl. + 1 t.+49-96 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítóhiánnyal.
22361.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Ifj. Tamedly Mihály: Úszás. Nemzeti Sport Könyvtára 2. Bp., 1910, Garai Mór és Fia-ny., 67+5 p. + 1 (melléklet: Műugrások, az egyik felső sarkán hiánnyal, sérüléssel) t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, a címlapon névbélyegzéssel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. Ritka!
22362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Reinhold Messner: Egy hegymászó hitvallása. PolgArt Könyvkiadó Kft. Bp., 1995. Polg Art Kiadói kartonált papírkötésben
22363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Nagyváthy János: 50 hegymászótúra az Alpokban - A Hohe Wandtól a Mont Blanc-ig. Bp., 2002, Timp Kft. Kiadói kartonált papírkötés
22364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Polgárdy Géza (szerk.): Magyar turista lexikon. A-Z. Bp., 1941, Eggenberger, 231 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, Kis folttal
22365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
22366.

Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe
Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Wiesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerkesztő (Wiesława A. Wójcika) által dedikált
22367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Wesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben, szerkesztő (Wesława A. Wójcika) által dedikált
22368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Halász J. Attila: A japán harcművészetek magyarországi kezdetei 1900-1950. nh., 2022, Egy Csepp alapítvány. Kiadói papírkötésben.
22369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
22370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
22371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt.
22372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események