Licitálható
22361.
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
15 000 Ft
40,65 EUR, 46,88 USD
15 000 Ft
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum, VIII+144+10+2 p. Gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. + Berliner Illustrirte Zeitung 2 Olympia-Sonderheft, német nyelven, rendkívül gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált, 1-48+1 sztl. + 1 t.+49-96 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítóhiánnyal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |