Licitálható
22362.
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
7 000 Ft
18,97 EUR, 21,88 USD
7 000 Ft
Ifj. Tamedly Mihály: Úszás. Nemzeti Sport Könyvtára 2. Bp., 1910, Garai Mór és Fia-ny., 67+5 p. + 1 (melléklet: Műugrások, az egyik felső sarkán hiánnyal, sérüléssel) t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, a címlapon névbélyegzéssel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. Ritka!
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |