Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3472210
22397
522
Books: Sports, Chess, Alpinism
Vegyes sakk tétel: 1993-1994 Sakkélet 6 száma; Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3214654
22398
522
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3367947
22399
522
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. 235p. + 2 t Kiadói félvászon-kötésben, Megjelent 2570 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3330039
22400
522
Dr. Bíró András: A sport egészségvédelem. Bp., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3352010
22401
522
Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3383112
22402
522
Gyakorlatsorok és ellenőrzési rendszer a kisiskolások úszásoktatásához. Technikajavító gyakorlatok. Összeáll.: Kiricsi János. Bp., 1993, Magyar Testnevelési Egyetem, 61+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3291746
22403
522
John Littleford - Andrew Magrath: Tennis. Perfekte Technik, kluge Taktik. München, 2010, Copress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3352954
22404
522
200
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képtáblák még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
200 Ft
200 300 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események