Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 44

Meyer, Hans: Dél-Amerika hegyóriásai. Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította: M. Márki Mária. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
22385.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Dolomiti in provincia di Belluno (Italia). Dr. B. Kállay István jogtudós, egyetemi tanács possessori bélyegzésével. Bologna, 1967. Kiadói ragasztott papírkötés, jó állapotban.
22386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Feleki László: Kilencven perc 6:3 Bp., 1954. Szépirodalmi Kiadói papírkötésben, csak 5000 pld
22387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés
22388.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
22389.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Galla Ferenc-Horváth István: Judo övvizsgák. Bp., 1982, Sport. ALÁÍRÁSOKKAL! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
22390.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kocsis L. Mihály: Makacs terep. (Sportol a tömegem.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Sport. Kiadói papírkötés.
22391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kőváriné Szendrődi Ildikó - Kővári Károly: Sí ABC. Bp., 1974, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
22393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
22394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Mosso Angelo: A nevelés reformja (Gondolatok és jegyzetek a testi nevelésről.) Ford.: Karafiáth Márius. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1911., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt., VIII+151 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel.
22395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bácskai Györgyi et al.: Selyemszárnyakon. Ismerkedés az ejtőernyőzéssel. Bp., 1969, Zrínyi, 206+(6) p. Egyetlen kiadás. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
22396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események