Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 44

22373.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Imre Géza - Pietsch Tibor: Fehérarany. Pécs, 2017, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
22375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2 db FTC-vel kapcsolatos könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos. + Major János - Nagy Béla - Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
22376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
22377.

Vegyes FTC tétel, 3 db:

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.    A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
22378.

2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bán Jenő: A végjátékok taktikája. 1962, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mező Ferenc (szerk.): A helsinki olimpia. Bp.,(1952.), Sport, 267+5 p. Gazdag, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.  Király Tivadar (1898 - 1979) labdarúgó, labdarúgóedző possessori névbejegyzésével. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
22380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Liesens, Léonard: Távlovaglás. A kitartás bajnokai. 2016, Horsebook. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22381.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2 db lovas könyv - Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. Bp., 1987, Mezőgazdasági. + dr. Ócsag Imre-Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra gyerekek! Bp., 1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22382.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Michael Hoffmann: Lavinaveszély. Hódeszkák:Veszélyfelismerés-döntéshozatal, 100 gyakorlati ötlettel. Bp., 2002, Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium. Kiadói papírkötésben
22383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pálfalvi Gábor: Az aranysípos Puhl. Ónodtól Los Angelesig. Bp., 1994, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22384.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események