Licitálható
22376.
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 Ft
2 db FTC-vel kapcsolatos könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papÃrkötés, helyenként kissé foltos. + Major János - Nagy Béla - Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, ajándékozási bejegyzéssel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |