Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3489537
14675
518
4200
Art-ceramics
Sóskuti kerámia plakett: Buda 1493. Jelzett, hibátlan, 17x41 cm 3485487
14676
518
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat butella,hibátlan, m: 23,5 cm 3483362
14677
518
Art-ceramics
Kétfüles edény. Jelzett, hibátlan, d: 31 cm 3485469
14678
518
Art-ceramics
Német rokokó pár. Fajansz, kézzel festett, kis lepattanással, jelzés nélkül 28 cm 3489844
14679
518
Art-ceramics
Vizes korsó. Kézzel festett cserép. XIX. sz. hibátlan 32 cm 3491942
14680
518
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Erzsébet királyné. Fajansz fali tál, plasztikus. XIX. sz. kopott. d: 23 cm 3493306
14681
518
Art-ceramics
Oroszlán ábrázolással mázas kerámia falikép, samottos kerámia, jelzés nélkül, 23x21 cm 3489860
14682
518
Art-ceramics
Elefántos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23x37 cm 3489252
14683
518
Art-ceramics
Köcsög. Mohács, cca 19. sz. vége, sérüléssel, m: 27 cm 3488444
14684
518
Art-ceramics
Herend Pottery karácsonyi stílusú 7 rész4s szervírozó szett, közte fenyőfa alakú kínáló h: 39 cm 3485181
14685
518
Art-ceramics
Ikebana váza. Kézzel festett, hibátlan d: 12 cm m: 8 cm + kis dobozka 3489851
14686
518
Art-ceramics
Iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft