Kerámiák

Tételek száma: 248

Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm
14687.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Habán múzeumi másolat olaj tartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel 27 cm
14688.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Iparművész dísztál, jelzett, d: 20,5 cm
14689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
14690.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szilágyi kos alakú só- és borsszóró pár, jelzett, m: 12 cm alatt
14691.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Vizeskorsó. cca 1900, sérült, m: 18 cm
14692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

M Kiss Katalin: virágmintás fali plakett. Samottos kerámia, jelzett, 19,5x10 cm
14693.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olasz kakasmintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
14694.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Pesthidegkúti váza és tál, hibátlan, m: 30,5 cm, d: 14 cm
14695.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Férfi arc kerámia falidísz, 21x16 cm
14696.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tóvölgyi Katalin (1948-) Váza. ölelkező alakokkal. Kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan 36 cm /// Katalin Tóvölgyi (1948-): Vase with Embracing Figures. Hand-painted ceramic, signed, flawless, height: 36 cm.
14697.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Komlós Kerámia Budapest gyermekfigurás könyvtámasz, jelzett, felületi sérüléssel, 15x15 cm
14698.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft