Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3485845
14687
518
Art-ceramics
Tófej váza, jelzett, m: 18,5 cm 3484940
14688
518
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat olaj tartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel 27 cm 3488445
14689
518
Art-ceramics
Iparművész dísztál, jelzett, d: 20,5 cm 3489700
14690
518
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 3490369
14691
518
Art-ceramics
Szilágyi kos alakú só- és borsszóró pár, jelzett, m: 12 cm alatt 3489247
14692
518
Art-ceramics
Vizeskorsó. cca 1900, sérült, m: 18 cm 3490169
14693
518
Art-ceramics
M Kiss Katalin: virágmintás fali plakett. Samottos kerámia, jelzett, 19,5x10 cm 3466497
14694
518
Art-ceramics
Olasz kakasmintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm 3469681
14695
518
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza és tál, hibátlan, m: 30,5 cm, d: 14 cm 3465191
14696
518
Art-ceramics
Férfi arc kerámia falidísz, 21x16 cm 3444547
14697
518
Art-ceramics
Tóvölgyi Katalin (1948-) Váza. ölelkező alakokkal. Kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan 36 cm /// Katalin Tóvölgyi (1948-): Vase with Embracing Figures. Hand-painted ceramic, signed, flawless, height: 36 cm. 3465505
14698
518
Art-ceramics
Komlós Kerámia Budapest gyermekfigurás könyvtámasz, jelzett, felületi sérüléssel, 15x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft