Kerámiák

Tételek száma: 248

Vizes korsó, Mohács, XIX. sz. második fele - vége. Kavicsolt felületű fekete kerámia, m: 32 cm
14711.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szécsi Jolán: 3 darab hózentrógeres figura, jelzett, kopással, m: 11 cm
14712.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Iparművész kínáló falitál. Jelzés nélkül, hibátlan, 31x23 cm
14713.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Iparművész kancsóváza, hibátlan, m: 18 cm
14714.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.
14715.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Art deco kisváza, m: 9 cm
14716.

Art deco kisváza, m: 9 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920 Mezőtúri váza, mázkopással, m: 11 cm
14717.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Osztrák aventurin mázas kerámia váza, jelzés nélkül, restaurált, m: 19 cm
14718.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 24,5 cm
14719.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 25 cm
14720.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kovács Gyula (1945-2004): Oroszlán. Jelzés nélkül, zsűri címkével, mázas kerámia, kis felületi sérülésekkel, 21x18 cm
14721.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1989-1990 Alföldi Porcelángyár 2 darab csempenaptár, 15x15 cm
14722.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft