Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3470799
14699
518
Art-ceramics
3 darab köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 19 cm alatt 3473449
14700
518
4400
Art-ceramics
cca 1940 Karlsruhe Majolika fali maszk dísz, jelzett, kis kopással, 18x12 cm 3467135
14701
518
Art-ceramics
7 darab görög poháralátét, d: 9 cm 3471433
14702
518
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri irizáló felületű váza, m: 25 cm 3471416
14703
518
Art-ceramics
Iparművész vonalazott váza, m: 21,5 cm 3469508
14704
518
Art-ceramics
Josef Strnact 2 darab plasztikus vármintás dísztányér. Jelzett, kis kopással, d: 32 cm 3440850
14705
518
Art-ceramics
Horváth kerámia madaras fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm 3467399
14706
518
40000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm 3472754
14707
518
Art-ceramics
Retro kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm 3470070
14708
518
Art-ceramics
Lovas faliplakett, engóbozott kerámia, kis pattogzással, 24x18 cm 3452966
14709
518
22000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Türkizes váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Turquoise Vase. Signed, flawless, height: 14.5 cm. 3439064
14710
518
Art-ceramics
MG kerámia spanyol kerámia dísztál. Római viadukt ábrázolással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft