Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3467115
14735
518
Art-ceramics
1944 Városlőd 4 darab tárgy, sérüléssel. 3467358
14736
518
Art-ceramics
Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm 3465532
14737
518
Art-ceramics
Stilizált kakas kétszájú váza. Sorszámozott, 19x14 cm 3469583
14738
518
500
Art-ceramics
Art deco söröskorsó, hibátlan (tűzhibával), m: 13,5 cm 3444403
14739
518
Art-ceramics
Antik keménygipsz dísztál pár, az Iparművészeti Múzeum és az Opera ábrázolásával, sérüléssel, d: 20 cm 3421474
14740
518
Art-ceramics
Komlós Kerámia fiú kecskével. Feje ragasztott, jelzett, 28x20 cm 3421979
14741
518
38000
Art-ceramics
Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm 3467438
14742
518
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 3467390
14743
518
48000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm 3472371
14744
518
3400
Art-ceramics
Retro német vérvörös kaspó, kis kopással, d: 15 cm, m: 13 cm 3472748
14745
518
Art-ceramics
Hummel virágos kulacs dugóval, mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 21 cm 3465491
14746
518
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft