Kerámiák

Tételek száma: 248

1944 Városlőd 4 darab tárgy, sérüléssel.
14735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Arcmintás kerámia flaska, azonosítatlan korú, m:12 cm
14736.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Stilizált kakas kétszájú váza. Sorszámozott, 19x14 cm
14737.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Art deco söröskorsó, hibátlan (tűzhibával), m: 13,5 cm
14738.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Antik keménygipsz dísztál pár, az Iparművészeti Múzeum és az Opera ábrázolásával, sérüléssel, d: 20 cm
14739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

Komlós Kerámia fiú kecskével. Feje ragasztott, jelzett, 28x20 cm
14740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14741.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

14742.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 42 cm
14743.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Retro német vérvörös kaspó, kis kopással, d: 15 cm, m: 13 cm
14744.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Hummel virágos kulacs dugóval, mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 21 cm
14745.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
14746.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft