Kerámiák

Tételek száma: 248

Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, m: 24,5 cm
14747.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

14748.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
14749.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
14750.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

14751.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Iparművész kancsó, hibátlan, m: 19 cm
14752.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm
14753.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
14754.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14755.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

14756.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
14757.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
14758.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft