Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3470795
14747
518
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, m: 24,5 cm 3438970
14748
518
Art-ceramics
Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm 3444552
14749
518
Art-ceramics
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm 3437569
14750
518
100
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm 3446170
14751
518
15000
Art-ceramics
cca 1970/80 Iparművész falitál, plasztikus díszítéssel, csorgatott- és vulkánmázas, kis mázhibákkal, tűzhibával, jelzés nélkül, d: 28 cm 3432210
14752
518
Art-ceramics
Iparművész kancsó, hibátlan, m: 19 cm 3304538
14753
518
4800
Art-ceramics
Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm 3454486
14754
518
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm 3437570
14755
518
100
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm 3447784
14756
518
Art-ceramics
Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm 3445685
14757
518
3800
Art-ceramics
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm 3309172
14758
518
500
Art-ceramics
Fermentáló edény. Balkán, cca 19. sz. közepe - második fele, repedéssel, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft