Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3379728
14807
518
Art-ceramics
Rerto kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25 cm 3382714
14808
518
3200
Art-ceramics
Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm 3373127
14809
518
Art-ceramics
2 darab kerámia váza, közte zsűrizett és gorzafalvi köcsög m: 21 cm alatt 3384795
14810
518
500
Art-ceramics
Retro német faág mintás füles váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 3279388
14811
518
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm 3384828
14812
518
500
Art-ceramics
cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm 3279383
14813
518
Art-ceramics
Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm 3320748
14814
518
Art-ceramics
Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm 3362185
14815
518
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm 3362266
14816
518
3200
Art-ceramics
KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm 3364520
14817
518
Art-ceramics
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm 3361852
14818
518
Art-ceramics
Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft