Kerámiák

Tételek száma: 248

Rerto kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25 cm
14807.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm
14808.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

2 darab kerámia váza, közte zsűrizett és gorzafalvi köcsög m: 21 cm alatt
14809.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Retro német faág mintás füles váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
14810.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
14811.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm
14812.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm
14813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Barátság Druzsba feliratos korsó kerámia 13 cm
14814.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
14815.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
14816.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
14817.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm
14818.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft