Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3329270
14832
518
7500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm 3328076
14833
518
Art-ceramics
Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm 3306750
14834
518
Art-ceramics
Butlers angol design váza, jelzett, m: 16,5 cm 3307276
14835
518
Art-ceramics
Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm 3258033
14837
518
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm 3174008
14838
518
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, m: 25,5 cm 3260875
14839
518
Art-ceramics
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal. 3260534
14840
518
Art-ceramics
Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm 3215886
14841
518
Art-ceramics
Iparművész kézzel formázott mázas kerámia hasábváza, kis kopással, m: 25,5 cm 3215866
14842
518
Art-ceramics
Német retro iparművész plasztikusan csorgatott mázas váza, kis mázhibával, m: 29 cm 3215856
14843
518
3400
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm 3194465
14844
518
Art-ceramics
cca 1930/40, Hódmezővásárhely 4 darab kerámia, mázhibákkal, d: 19-21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft