Kerámiák

Tételek száma: 248

Gunnar Nylund (1904-1997) Svédország, mázas kerámia tál, jelzett, hibátlan d: 19 cm
14663.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hódmezővásárhelyi antik kerámia váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan XIX. sz. 25 cm
14664.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm
14665.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
14666.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm
14667.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vizes kancsó. mázas cserép, kézzel festett, 19 sz. Kopással 19 cm
14668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Német fajansz, kaspó, díszváza kézzel festett, hiányos, restaurált, jelzés nélkül 18x21 cm
14669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vizes korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
14670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mázas kerámia butella, kis mázhibával, m: 13 cm
14671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

B jelzéssel iparművész váza. Hibátlan, m: 20 cm
14672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fedeles fazék. Nem hozzávaló fedéllel, Mázas kerámia, kézzel festett, sérült, repedt, 30 cm
14673.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hoffer Ildikó: Betlehem, mázas kerámia, , jelzés nélkül, hibátlan 21 cm
14674.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft