Kerámiák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3490708
14636
518
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm 3492980
14638
518
Art-ceramics
2 db cicás macskás bögre, egyik kézzel festett thai kerámia 10 cm, 12 cm 3491738
14639
518
Art-ceramics
Bokály. PKND jelzéssel, cca 19. sz., füle hiányzik., sérült, javított, m: 22,5 cm 3490363
14640
518
Art-ceramics
Régi üvegmázas kerámia hamutartó, h: 14 cm 3490360
14642
518
3200
Art-ceramics
Urbán jelzéssel váza, kis felületi hibával, m: 29 cm 3484779
14643
518
Art-ceramics
Hold tartója. Mázas kerámia, hibátlan 24 cm 3489600
14644
518
Art-ceramics
Kis Zoltán Hódmezővásárhely ikebana, d: 15 cm, m: 9 cm 3485907
14645
518
3800
Art-ceramics
Mázas kerámia hal figura, hibátlan, h:22 cm 3490043
14646
518
Art-ceramics
R.B. jelzéssel: Halszálkamintás tál. Felületi sérüléssel, d: 13 cm 3489857
14647
518
Art-ceramics
Bene József Iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm 3491741
14648
518
Art-ceramics
Öregúr. Antik festett kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm 3486059
14649
518
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri irizáló mázas iparművész váza, jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft