Kerámiák

Tételek száma: 248

Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, belül is mázas, alján apró lepattanással 36 cm
14612.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Többszínű mázzal fedett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm /// Lívia Gorka (1925-2011): Vase. Ceramic covered with multicolored glaze, signed, flawless, height: 17 cm.
14613.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
14614.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

14615.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

14616.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

14617.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kántor és Kun Gazda Karcag 3 darab kerámia tárgy, felületi sérülésekkel, m: 23 cm
14618.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
14619.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
14620.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Aratókorsó. Alföld, 20. sz. közepe, mázhibával, m: 24 cm
14621.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Modra kerámia falitál, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 19 cm
14622.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
14623.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft