https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 355

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1919 Hölgyek naptára, szerk.: S. Bokor Malvin, kiadja: Légrády Testvérek, sérült egészvászon kötésben, 333p
1
18540.

1919 Hölgyek naptára, szerk.: S. Bokor Malvin, kiadja: Légrády Testvérek, sérült egészvászon kötésben, 333p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 A Székely Nemzeti Tanács körlevele
1
18541.

1919 A Székely Nemzeti Tanács körlevele

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
8
 
cca 1920 Angyalföldi Keresztényszocialista Párt meghívója, táncvizsgára hajtásnyommal
1
18542.

cca 1920 Angyalföldi Keresztényszocialista Párt meghívója, táncvizsgára hajtásnyommal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 Litografált magyar címer 1956-os és 1989-es dátumokkal, amikor a címert a történelem újra Magyarország címerévé tette.
1
18543.

cca 1920 Litografált magyar címer 1956-os és 1989-es dátumokkal, amikor a címert a történelem újra Magyarország címerévé tette.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 4 db dísztávirat, klf grafikákkal
1
18544.

cca 1920 4 db dísztávirat, klf grafikákkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 Garmisch-Partenkirchen und Umgebung, színes képekkel illusztrált album, München, Martin Herpich Kunstverlag, 19 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
1
18545.

cca 1920 Garmisch-Partenkirchen und Umgebung, színes képekkel illusztrált album, München, Martin Herpich Kunstverlag, 19 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 Ricordo di Roma, album 40 db fekete-fehér képpel, hátoldalukon többnyelvű ismertető szöveggel, kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, 22,5x30 cm
1
18546.

cca 1920 Ricordo di Roma, album 40 db fekete-fehér képpel, hátoldalukon többnyelvű ismertető szöveggel, kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, 22,5x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Alkalmi nyomtatvány] Jubileumi emlék. Emlékfüzet Grossmann V. Lipót, Koszmovszky Adolf és Török Márk ötvenéves nyomdász-jubileumára. Budapest, 1921. Pesti Lloyd-Társulat ny. 1 t. (címkép) + [8] p. Egyetlen kiadás. Alkalmi kiadványunk az 1921. június 29-én tartott nyomdász ünnepség alkalmából készült. A címlap és az ünnepeltek portréját közlő címkép után az ünnepi beszéd rövid szövege, majd a Pesti Lloyd-Társulat munkaközösségének teljes névsora. Fűzve, illusztrált, enyhén gyűrött kiadói borítóban. Jó példány, ritka.
1
18547.

[Alkalmi nyomtatvány] Jubileumi emlék. Emlékfüzet Grossmann V. Lipót, Koszmovszky Adolf és Török Márk ötvenéves nyomdász-jubileumára.
Budapest, 1921. Pesti Lloyd-Társulat ny. 1 t. (címkép) + [8] p. Egyetlen kiadás.
Alkalmi kiadványunk az 1921. június 29-én tartott nyomdász ünnepség alkalmából készült. A címlap és az ünnepeltek portréját közlő címkép után az ünnepi beszéd rövid szövege, majd a Pesti Lloyd-Társulat munkaközösségének teljes névsora.
Fűzve, illusztrált, enyhén gyűrött kiadói borítóban. Jó példány, ritka.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1921 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. I. évf. Teljes évfolyam 1-9. szám. Bp., 1921. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás ? Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt. Az első szám címlapja ragasztott
1
18548.

1921 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. I. évf. Teljes évfolyam 1-9. szám. Bp., 1921. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás ? Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt. Az első szám címlapja ragasztott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1922 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. II. évf. Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1922. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
18549.

1922 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. II. évf. Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1922. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
18550.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1923 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. III. évf. Egy szám híján (10.) Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1923. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
18551.

1923 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. III. évf. Egy szám híján (10.) Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1923. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz