Nyomtatványok

Tételek száma: 355

1948 Propaganda és politikai kiadványok, 3 db: A népi demokrácia kérdései, Oktatási füzetek - Politikai ismeretek 5. + Mit mondjon a népnevelő a Szabad Népről? Városi és falusi népnevelő különszáma + 1948. évi népszámlálás - Eljárási utasítás a budapesti számlálóbiztosok részére. Vegyes állapotban.
18661.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1948-1949 Úttörő kiskönyvtár I. Próba. Összeáll.: Az Úttörő Központ nevelési osztálya. Bp., 1948, Országos Úttörő Vezetőség, 133+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. + 2 db úttörő prospektus: Éljen a Világifjúsági Találkozó!, Jótanulással előre Hazánkért!
18662.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1948-1949 Az Őrsvezető úttörő folyóirat 3 db száma: I. évf. 2. és 3. sz., II. évf. 1. sz., változó állapotban
18663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1949 Úttörővezető, az Úttörő Mozgalom havi folyóirata 2 db száma: III. évf. 4-5. sz. és 7-8. sz., viseltes állapotban, az egyik különvált borítóval
18664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1949 ,,Dolgozó parasztfiatalok mezőgazdasági gimnáziumban!", oktatáspolitikai propaganda kiadvány, kiadja a Magyar Ifjúság Népi Szövetsége (EPOSZ). Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sarkán kisebb hiánnyal.
18665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18666.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1950 A Hajdú-Bihar megyei települések tanácsválasztásra nyomott szavazólapjai egy kötetbe kötve. egészvászon kötésben
18667.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18668.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1950 ,,Boldog biztos jövőnk: a terv", tervgazdálkodásról szóló propaganda kiadvány, Bp., Globus-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
18669.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18670.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

ca 1950 Az Emberi test. képes leporelló, ráhajtható rétegekkel. 12x16 cm
18671.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft