Nyomtatványok

Tételek száma: 355

1943 A Dohányjégkármegtérítési általános alap és a dohányjégkármegtérítést kiegészítő alap szabályzata. 16p.
18649.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lestyán Sándor: Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Leányintézete. Kiadói papírkötésben
18650.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.) 1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);  1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.); 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.); 1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.); 1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);  Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.
18651.

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.)
1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);
1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.);
1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.);
1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.);
1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);
Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 49-72. sz., 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.)Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, benne kissé sérült, és jó állapotú lapokkal is.
18652.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1944 Orovecz Béla - Telbisz Albert: Elsősegélynyújtás képekben. vitéz Szurmay Lajos előszavával. ,,Riadó!" A Légoltalmi Liga képes folyóirata kiadása. Bp., 1944, Pallas-ny., 43+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, az utolsó lap kissé sérült.
18653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18654.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1944 Budapest képes kalendárium, asztali naptár a városról készült művészfotókkal . 54 l. 20x25 cm
18655.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1946-1950 Úttörő nyomtatványok, 4 db, közte kitöltetlen belépési nyilatkozat, változó állapotban
18656.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1947 Harmincéves a Szovjetunió (műsorfüzet), Magyar-Szovjet Művelődési Társaság, 34p
18657.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1947 Reklám Magazin, hajtott
18658.

1947 Reklám Magazin, hajtott

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1948 Magyar Művészet 1848-as emlékszáma, XV. évf. 2. szám, folttal.
18659.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1948 Magyarok. IV. évf. 4-5. sz. 1948. április, május. Felelős szerk.: Kolozsvári-Grandpierre Emil. Bp., 1948., Budapesti Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet, 197-260, 261-325+3 p. Kiadói papírkötés, az áprilisi szám borítója kissé szakadozott.
18660.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft