cca 1940 A Közérdekű levelek c. folyóirat száma, az alapító Gálocsy Árpád halálának hírével + 1907 Kolozsvár Annales, tudományegyetem folyóirata. rossz állapotban
1940-41 Halácsy Dezső: A béke szentelésének nyomdokain c. könyvének hírlapi kritikái. Aranyozott egészvászon kötésben, 10 táblán az újságok logóival. 32 cm
cca 1940-2000 Könyv témájú kiadványok, prospektusok (Magyar Remekírók sorozat ismertető, ÁKV könyvajánló, Ünnepi Könyvhét füzetek, stb.), összesen 11 db, változó állapotban
1941 A budapesti VI. kerületi magyar királyi állami Mária Terézia leánygimnázium évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Bp., 1941, Hunnia-ny., 69+[3] p.+ 3 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.