Nyomtatványok Tételek száma: 355
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2562133
18747
515
500
Printed Materials
1993, 1996 Dorotheum, 2 db képekkel illusztrált falinaptár 3483338
18749
515
Printed Materials
1997-1998 Soccer Stars és Shot Annual 98, jó állapotban 3480413
18750
515
Printed Materials
1999 Sidney, a Celebration in Pictures. The Daily Telegraph Millennium Special. 3 db angol nyelvű kiadvány, gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. 3483727
18751
515
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel: Körmendy Galéria Kokas Ignác műveinek fotói Chikán Bálint, kb 25 db + Régi utazási prospektus, Rilke kötet, kéziratos füzet 3159685
18752
515
9500
Printed Materials
cca 2000-2020 Hantai Simon műve után készült nyomat, vászon, jelzés nélkül, 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3376918
18753
515
900
Printed Materials
2003 Vörös-tengeri halfajták képes határozója, német nyelvű 1243115
18755
515
500
Printed Materials
2005 Vidék íze (Szabad Föld színes havi receptújsága) 1. évf. 1. sz., induló lapszám számos érdekes írással, jó állapotban 3441377
18757
515
Printed Materials
2008 közjegyzői névtár 238 p. + 12 old naptár. 3192684
18758
515
3200
Printed Materials
2013 Anna Mödlagl - Karin Keresztes-Heinze: Die Feuerblume. Kalender. Színes reprodukciókkal illusztrált, német nyelvű falinaptár, merített papíron. Készítette: Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely, Szentendre. 44x32 cm 3481509
18759
515
Printed Materials
Koloman Moser (1868-1918): Szecessziós illusztrációk, litográfia, papír, modern képkeretben, látható: 29,5x21,5 cm, külső méret: 42x32 cm 3481520
18760
515
Printed Materials
Heinrich Lefler (1863-1919): Szecessziós illusztrációk, litográfia, papír, modern képkeretben, látható: 29,5x21,5 cm, külső méret: 42x32 cm 3481513
18761
515
Printed Materials
Heinrich Lefler (1863-1919): Szecessziós illusztrációk, litográfia, papír, modern képkeretben, látható: 29,5x21,5 cm, külső méret: 42x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft