1939 Humor. Ein Jahreskreis in Schwarz auf Weiß von Georg Plischke. Árnyképekkel illusztrált német naptár, benne nemzetiszocialista évfordulókkal (Horst Wessel halála, Adolf Hitler születésnapja, stb.), kissé viseltes, foltos, lejáró címlappal, egyébként hiánytalan, 23x15,5 cm
1939-1942 Gyorsírással kapcsolatos újságok, össz. 29 db: Gyorsírástudomány XX. évf. 1-9. számai; A Magyar Gyorsíró Szemle gyakorló melléklapja vegyes számai (egy szám hiányos); Az Írás XXXI. évf. 6. száma. Vegyes állapotban.
1940 Scholle und Kraft. Kalender für Landwirtschaft und Gartenbau. Herausgegeben von I. G. Farbenindustrie Aktiengesellschaft Frankfurt. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, bal felső sarkán lyukasztással, 128 p.